Uczniowie naszej Szkoły na meczu Wisły Kraków

9 kwietnia 2016r.wierni kibice z naszej Szkoły Zachwieja Dawid, Jurkowski Wojciech, Jura Michał oraz Chmiel Artur mieli przyjemność uczestniczyć w meczu Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin. Stawką spotkania był awans do grupy mistrzowskiej. Biała Gwiazda bez wątpienia tego dnia walczyła do końca, jednak pomimo wielkich starań, Wiślakom nie udało się zyskać przewagi nad Zagłębiem, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Taki rezultat oznacza, że Wiślaków zabraknie w gronie najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej. Mimo wszystko nasi uczniowie byli świadkami pasjonującego meczu, który odbywał się w pięknej oprawie.