Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego

image3352

Fotografia przyrodnicza jest jak obraz zatrzymany w czasie. To ciągłe poszukiwanie wymarzonego kadru, dające radość i zachwyt obcowania z naturalną przyrodą. Autor musi mieć duszę artysty, by piękno otaczającej przyrody dostrzec i umiejętnie utrwalić na fotografii. Taka pasja może pochłonąć bez reszty …

Uczniowie tworzyli swoje „artystyczne obrazy” podczas zajęć terenowych w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły prof. Władysława Szafera. Do konkursu zgłoszono przeszło 30 fotografii, spośród których wyłoniono prace zwycięskie.

I miejsce Łukasz Wolski z klasy II j

Kadr bardzo dobry technicznie z otwartą perspektywą oraz wyraźnie zaznaczonymi planami. Zaskakująca inwencja twórcza autora, który pokazuje, że swoje pasje można realizować wszędzie. Brawo Łukasz!

II miejsce Dominika Domek z klasy III g/t

Bardzo ładne ujęcie, przepiękne mgły w górach. Fotografia dobrze rozplanowana z wyraźnie zaznaczonym centrum. Dobrze zauważone rozkładające się w górach cienie i prawidłowe dostosowanie do nich fotografii. Pięknie!

III miejsce Adam Starowicz z klasy II i

Świetny zmysł wzroku artysty, dzięki któremu autor dostrzegł urzekające odbicie w wodzie szpaleru drzew. Dobry podział światła i cienia, stąd ujmująca głębia fotografii.

Wyróżnienie: Dawid Chrobak z klasy II j

Wszystkim autorom dziękuję za podjęcie wyzwania i udział w konkursie. Gratuluję
i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach. W galerii wybrane fotografie.

Dorota Nelle-Zborowska

Zobacz pozostałe zdjęcia, które brały udział w konkursie. Aby uzyskać informację o autorze fotografii kliknij w zdjęcie, następnie przejdź kursorem do prawego górnego rogu, kliknij ponownie literkę „I”

Galeria 1

Galeria 2

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.